Aparthotel Fab Luxuries
| Wi-Fi | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Przystań Rodney Bay jest w maksymalnie 1 km, a Piątkowa impreza na ulicy jest około 25 min spacerem od wygodnego Aparthotel Fab Luxuries Gros Islet.
Ten hotel oferuje dogodną lokalizację 15 minut jazdy z lotniska George F. L. Charles. Wygodny hotel jest usytuowany w pobliżu takich atrakcji przyrodniczych, jak Plaża Reduit (4 km) i Park Narodowy Pigeon Island (2 km). Do okolicznych atrakcji należy także Parafia St. Joseph the Worker, w około 700 m stąd.
Darmowe Wi-Fi i w pełni wyposażona kuchnia są do dyspozycji gości w pokojach na terenie Aparthotel Fab Luxuries. Zmywarka są oferowane dla komfortu gości.
Restauracja Tastee Tinges znajduje się w pobliżu od obiektu i serwuje dania kuchni karaibskiej.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Usługi rekreacyjne
- Ogród
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
Często Zadawane Pytania
- ✈
Które lotnisko jest najbliżej Aparthotel Fab Luxuries?
Odległość pomiędzy lotniskiem George F. L. Charles a Aparthotel Fab Luxuries wynosi 5 km. - ❓
Czy na terenie wygodnego Aparthotel Fab Luxuries jest dostępny parking?
Tak, wygodny Aparthotel Fab Luxuries ma prywatny parking samochodowy za darmo. - 🕗
Jaka jest godzina wymeldowania w Aparthotel Fab Luxuries?
Goście Aparthotel Fab Luxuries muszą wymeldować się o 12:00. - ❓
Jaki rodzaj basenu ma wygodny Aparthotel Fab Luxuries?
Basen jest dostępny w wygodnym Aparthotel Fab Luxuries.